Saules vizuļu dāvinātāja

Dzīve ir svētki un tu esi gatava to izdzīvot tikpat koši un krāsaini kā ziedi vainagā. Pēc joka kabatā nav jāmeklē un gardos smieklus varēs dzirdēt pat kaimiņu līgotāji. Lieliski pavadīts laiks un dziedāšana līdz pat rītausmai – būs!

Saimes goda turētāja

Ar abām kājām stabili turies pie zemes. Lielisks draugs un ģimenes cilvēks, jo saviem tuviniekiem esi miera osta. Labi tiec galā ar ikdienišķām likstām un spēj vairot prieku. Patīk komforts un gūsti mierinājumu jau pārbaudītās vērtībās, taču arī tev laiku pa laikam patīk izkāpt no komforta zonas.

Priežu sila burve

Vārdu savienojums “sena dvēsele” tev nav svešs. Tu proti novērtēt divvientulību ar sevi, nav nepieciešami burziņi, lai lieliski pavadītu laiku. Patīk izzināt pasauli un brīžam šķiet, ka vieduma tevī ir vairāk kā gadu pasē un arī pasaules izpratne ir plašāka kā vidējam iedzīvotājam.

Dzestro siržu kausētāja

Ja dzīvot, tad krāšņi! Pie šāda moto pieturies katrā dzīves aspektā. Patīk būt labākajai un citiem par spīti tas arī sanāk. Savu sievišķību proti gudri izmantot, esi uzstājīga un viegli iegūsti popularitāti. Piemīt pastiprināts jūtīgums, ja emocijas ir parādījušās, tad tās saglabājas ilgstoši.

Likteņdārza sargātāja

Ne vienmēr vēlies būt uzmanības centrā, bet, kad tur nokļūsti, uzreiz uzplauksti, gluži kā peonija, sajūtot saules starus. Tava āriene iet roku rokā ar iekšējo skaistumu un mieru. Esi nosvērta un apdomīga personība, bet negaidīti asi reaģēsi uz nelabvēļiem it īpaši, ja tiek aizskarti tavi tuvinieki.

Laimas mātes luteklīte

Eleganta savā vienkāršībā. Tāpat kā pļavu ziedi tavā vainagā ir apveltīti ar aristokrātiskām krāsām, tā arī tu proti sevi attiecīgi pasniegt, turklāt, neatstājot iedomīgu iespaidu. Smalka daba, prasme novērtēt kvalitāti un baudīt visu, ko dzīve dod, bet bez liekas pārmērības.

Ziemeļblāzmas pavēlniece

Perfekcionisms tavā dzīvē spēlē lielu lomu, tāpat kā centība un strādīgums. Tici, ka ar neatlaidību dzīvē var sasniegt visu. No ārpuses mēdz izskatīties vēsa un nosvērta, bet iekšā domas nepārtraukti šaudās un meklē jaunas iespējas kā tikt līdz dzīvē nospraustajiem mērķiem.

Sārtās rītausmas mūza

Skaistums, kur tu rodies? Šajā peoniju, madaru un pulkstenīšu vainagā. Apburoša krāsu gamma un smarža, kas spēj apreibināt gluži kā tava personība. Tu proti likt cilvēkiem atskatīties un sevī iemīlēt bez liekas piepūles. Nes šo ziedu kroni un šarmu godam visu vasaru!

Rudzu lauka nāra

Neparasti intensīva krāsu kombinācija, ko varēja izvēlēties tikai cilvēks ar tikpat spilgtu personību. Tevī burbuļo kaisle, līderība un mērķtiecīgums, bet šīs īpašības līdzsvaro tava sievišķība un maigums. Ne velti līdzās rudzupuķei un ugunīgajai magonei vainagā izvēlējies iepīt tieši peoniju.

Daiļo teiku teicēja

Kolorīts un tiešs cilvēks ar personīgo ES, kas ne vienmēr patīk apkārtējiem. Taču tu atsakies dzīvot dzīvi citādāk, alksti pēc brīvības un neatkarības. Tev piemīt optimisms un bezbailība, kā arī tendence piepušķot stāstīto košākās krāsās gluži kā tavā ziedu vainagā.