Ug8-1

Piramīdas veida ugusnkurs

Līdzīgi kā guļbūves veida ugunskurs, arī piramīdas veida ugunskurs vēsturiski tika būvēts ēdienu gatavošanai. Galvenā atšķirība starp abiem stiliem ir tā, ka piradmīdas ugunskura baļķi vai pagales tiek sakrauti tuvāk viens otram un tu iededzini ugunskuru augšpusē, nevis apakšā.

Vai vēlies tādu izveidot? Tad ķeries pie darba! Šis ugunskurs sastāv no pamata ietvara, veidota no  lieliem baļķiem. Tie novietoti blakus viens otram, lai izveidotu stabilu pamatu. Tad nedaudz īsāks baļķis tiek uzlikts perpendikulāri un virs šī pirmā slāņa. Katrs nākamais slānis ir nedaudz īsāks, platformai vai piramīdai kļūstot augstākai. Šī taisnā leņķa malkas krāvuma aizdedzināšanai ir nepieciešamas nelielas pūles, taču milzīgā ogļu daudzuma dēļ, ko tas dod, tās ir tā vērtas, it īpaši, ja ugunskurs tiek iededzināts visaugstākajā slānī un deg pa slāņiem. Sildies un baudi rezultātu!

 

Katram ziedam piemīt sava maģija un dziednieciskās īpašības. Vasara ir īstais laiks, kad to uzņemt! Rotā savu galvu ar vainagu un kopā ar zālītēm un ziediem iepin tajā dabas spēku, burvību un labas domas, un uzzini par sevi!

Izvēlies 3ziedus Aiziet! Rudzupuķe Madara Margrieta Peonija Pulkstenīte Magone