Group of smiling friends eating lunch at  a garden party

Šokolādes spēle dārzā

NEPIECIEŠAMS: “Laimas” šokolādes tāfelīte 200 g, liels šķīvis vai paplāte, dakšiņa, nazis, dārza cimdi, saulesbrilles, cepure ar nagu, divi metamie kauliņi.

SPĒLES GAITA:

  1. Uz lielā šķīvja vai paplātes novieto šokolādes tāfelīti. Blakus noliek dakšiņu, nazi, dārza cimdus, saulesbrilles un cepuri ar nagu.
  2. Visi spēlētāji apsēžas puslokā apkārt šokolādes tāfelītei un pārējiem atribūtiem.
  3. Spēles dalībnieki pēc kārtas met metamos kauliņus, cenšoties uzmest dubultu skaitli (piemēram, 2 un 2). Tas, kurš uzmet dubulto skaitli, dodas pie šokolādes tāfelītes, uzvelk cimdus, cepuri un uzliek saulesbrilles, griež šokolādes tāfelīti ar nazi un dakšiņu un cenšas apēst pēc iespējas vairāk šokolādes.
  4. Tiklīdz kāds cits spēlētājs ir uzmetis dubulto skaitli ar metamajiem kauliņiem, viņš dodas pie šokolādes tāfelītes, velk apģērbu un cenšas apēst pēc iespējas vairāk šokolādes.
  5. Uzvar tas, kurš ir apēdis visvairāk šokolādes.

 

Katram ziedam piemīt sava maģija un dziednieciskās īpašības. Vasara ir īstais laiks, kad to uzņemt! Rotā savu galvu ar vainagu un kopā ar zālītēm un ziediem iepin tajā dabas spēku, burvību un labas domas, un uzzini par sevi!

Izvēlies 3ziedus Aiziet! Rudzupuķe Madara Margrieta Peonija Pulkstenīte Magone